Tuz Roll On Nasıl Kullanılır?(Çözünme)

Kullanma Talimatı: Tuz-Rollonu ıslatarak veya ıslak tene 20 Sn. istediğiniz bölgeye uygulayınız. Bay-Bayan kullanımına uygundur. %100 doğal mineral kristal tuzlar kullanılarak üretilmiştir.

Kristal tuz roll on nasıl kullanılır?

Gözenekleri tıkamaz ve terlemeyi engellemez, ter kokusu oluşumunu önler. Giysilerde leke yapmaz. Kullanım Talimatı: Temiz cilde suyla ıslatarak koltuk altına uygulayınız. Tayland’da üretilmiştir.

Crystal koltuk altı nasıl kullanılır?

kullanma talimatlarında kristali suyla ıslatın ve koltukaltınıza uygulayın diyor ama çok iyi bir yöntem olduğunu söyleyemem çünkü burada birinci öncelik koltukaltınızın tertemiz ve henüz bakteri üretmemiş olması ( bakteriler kokunun ana sebebi ), bu da en güzel zamanın duştan sonra olduğuna işaret etmekte, duş alacak

Kristal Deodorant Nasıl Kullanılır?

Ürün ambalajından cildinize uygulanacak kadar dışarı çıktığında, ürünün uç kısmını ve/veya koltuk altınızı ıslatıp, temiz koltuk altınıza ürünü ıslak olarak 5 – 10 saniye hafifçe bastırarak masaj yapar gibi uygulayın. Mükemmel sonuç için duş sonrası veya temiz cilde uygulayın.

Tuz Roll On ne işe yarar?

en doğal ve kokusuz deodorant. sprey değil, köpük değil. tamamen tuz. suyun altında biraz ıslatıp koltuk altınıza sürüyorsunuz, koku yapan bakterilerin üzerini tuz ile kapatarak kokuyu önlüyor. tamamen doğal bir ürün.

You might be interested:  Bulgur Pilavina Ne Kadar Tuz Konur?(En iyi çözüm)

Tuz deodorant zararlı mi?

Bu deo ‘daki Potasyum alum deriden geçmez. Bunlar çok büyük molekülleri olan mineral tuzlarıdır. Dolayısıyla kan dolaşımınıza karışmaz, size de zararı yoktur.

Salt Stone roll on nasıl kullanılır?

Duş sonrası veya temiz cilde 5-10 saniye hafifçe uygulanır. Maksimum kullanım süresi için taş ıslakken kapağı kapatılmaz, kısa bir süre kuruması beklenir.

Crystal deodorant nedir?

Crystal Deodorant Stick 120 gr, bu güçlü tek bileşenli mineral çubuk, zararlı veya sert kimyasallar olmadan başlamasından önce kokuları ortadan kaldırır ve engeller – 24 saate kadar uzun ömürlü, doğal mineral koruması sağlar. Günlük önerilen kullanım ile, bir yıl boyunca sürebilir.

Verdan roll on nasıl kullanılır?

Kullanım Şekli Mineral taşı ıslatın, temiz cilde 5 – 10 saniye uygulayın. Mükemmel sonuç için duş sonrası veya temiz cilde uygulayın.

Perspi Rock nasıl kullanılır?

sabunlu suyla temizlendikten sonra, Perspi – Rock kristal deodorant hafifçe suyla ıslatılarak uygulanır ve 24 saate kadar ter kokusunu durdurur. Erkek ve kadın kullanımına uygundur. Kokusuzdur, bu özelliği sayesinde diğer parfüm ve deodorantlarla birlikte de kullanılabilir. Giysilerde iz bırakmaz.

Mineral deodorant nedir?

CRYSTAL MINERAL DEODORANT STICK KOKUSUZ Mineral Deodorant Koruması 24 saat koruma Alüminyum Klorohidrat Yok Paraben içermez Hipoalerjenik Kokusuz Crystal Deodorant ™, kokuya neden olan bakterilere karşı görünmez bir koruyucu bariyer oluşturarak vücut kokusunu önleyen mineral tuzlardan yapılmıştır.

Koltuk altı deodorant nasıl yapılır?

Malzemeler: 1 su bardağı içme suyu, 1 yemek kaşığı karbonat, kokusunu sevdiğiniz bir esans yağdan 5 damla. Karbonatı ılık içme suyunda iyice eriyene kadar karıştırın, esans yağı ekleyin, sprey deodorantınız hazır. Her kullanımdan önce çalkalamayı unutmayın.

Potasyum Alum zararlı mı?

” potasyum alum, doğada kayaların üzerinde oluşan, bildiğimiz zararlı alüminyumla hiç ilgisi olmayan doğal bir mineral tuzudur. potasyum alum, insan sağlığına zararsız doğal bir içeriktir.

You might be interested:  10 Gr Tuz Ne Kadar?(Çözülmüş)

Alüminyum tuzu ne işe yarar?

Alüminyum tuzu nedir? Alüminyum tuzları şap taşı gibi doğal yollarla veya sentetik olarak üretilebilirler. Ter önleyiciler de ter salgılanmasını kontrol etmek için kullanılır. Alüminyum tuzları, aynı zamanda mikrobik ajan görevi görerek cildin yüzeyindeki bakterileri kontrol altına alır ve kötü kokuları azaltır!

En sağlıklı roll on hangisi?

Sağlığınız İçin Tercih Edebileceğiniz Alüminyum ve Paraben İçermeyen Roll -on ve Deodorantlar

  1. Verdan Doğal Deodorant.
  2. 2. Rosece Doğal Deodorant.
  3. 3. INCIA Hassas Ciltler için Doğal Roll -on.
  4. Fiolas Aromatheraphy Alüminyumsuz Roll -On.
  5. ISANA Alkolsüz Parabensiz Alüminyumsuz roll on.
  6. Lavanta Yağlı Doğal Krem Deodorant.

Aluminum Chlorohydrate ne işe yarar?

Aluminum Zirconium Chlorohydrate: Alüminyum zirkonyum chlorohydrate aktif bir antiperspiran ajandır. Ter gözeneklerine nüfuz eder ve terlemeyi önler. Bileşiğin susuz formu ayrıca su emici özelliklere sahiptir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *